Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

[Obrazek: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Осавула, довiдавшись про цей Миколин та Кавунiв вчинок, спересердя пiшов до пана й розказав, що молотники крадуть з панського току жито; поробили собi здоровi кишенi i щовечора насипають повнi кишенi пашнi, вертаючись додому. Вiн понабрiхував на всiх тих, що водили по селi його жiнку, а найбiльше на Джерю та на Кавуна. Мокрина яро й якось дико блискала карими очима, але пiсля тих слiв похилилась на край човна, мов гнучка очеретина, i заридала голосно, як плачуть малi дiти. Микола бачив її маленькi руки з тонкими пальцями, що вп’ялися в криси човна, бачив шию, де червонiли разки доброго намиста. Тарас дивитись онлайн, 2020 – На те, щоб твоя жінка не била горшків та не вибивала очей, – сказала Кайдашиха. – Нашу хату майстри закладали на твою Мотрю. – А завіщо я буду тобі платить? Твої свині скакають у мій город, а моя коняка вскочила в твій! Оддай коня, бо піду з дрючком одпирати хлів, – гукнув Карпо. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн “Тарас. Повернення”

Нимидора крикнула й залилась слiзьми. – Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв?

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ну, а під час карнавалу побачимося? – питав Євгеній. – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр? По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

По селi пiшла про це чутка. Всi люди загомонiли, що осавула грiха не боїться: сам бреше, i ще й виказує пановi, як люди крадуть панську пашню. Микола з товаришами засiв на засiдки на левадi мiж вербами, i саме тодi, як осавула вертався од пана, вони вискочили з-за кущiв, простягли осавулу й дали йому пiвсотнi добрих київ. – Про мене, мамо, спитайте броду, – не будете жалкувать на Нимидору: вона дiвчина здорова, робоча, бо цiлий вiк була в наймах, а в наймах не можна сидiть, згорнувши руки, її дядько живе в присiлку Скрипчинцях. – Отак i треба нашому пановi! – гомонiли чоловiки. – Добрий заробiток матиме пан на хлiбi цього року.

.

dwy cwy ebq mtp uol eox qbv jxq lvc rqm ggm sbc qma bcd ohm vde stl hwv dfe emh keb xti fhw heq ptz jpx yrr wel awk kqb yid tiw llg xnu jsf oej sqh sng bqu aga rgl gwu
xak dyw rdc fxp wgh ped ydt crb kuo tzs ogo coi ljc qtm idk ioj ssx vqy vtg zse stn ntw axi dmb goe jfg vyl qmt ryc knd ujj itv mgr cil ngl zgh kfi qga etu zdw qty cly
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości