Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[Obrazek: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Художній фільм "Тарас. Повернення"

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн У переважній своїй частині повісті не були викінчені, і це зумовило певні труднощі з їх друкуванням Але головне все-таки не в цьому. Свої прозові твори Шевченко побудував на безпосередніх враженнях від кріпосницької дійсності, в них багато виразних натяків на конкретні факти й події з життя поміщиків. Багато хто з кріпосників та їхніх вірних слуг пізнавав себе в Шевченкових персонажах, змальованих в різко негативних тонах. Таким, зокрема, був поміщик Г. Тарновський, виведений в повісті «Музикант» під прізвищем Арновський. Ввечерi прийшов Микола. Нимидора показала йому синяк на спинi. В Миколи запеклось серце, а в душi заворушилась думка помститись за себе, за батька, за Нимидору. – Вас? За що? Ви ще й не вислухали, що вам хочу сказати, а вже боїтеся, що вас банк зліцитує. Фе, не будьте дітьми. Адже видите, що пана не ліцитує, хоч він позичив і не віддає. Ви переймете банковий довг на себе. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Мотря намагалась, щоб Карпо загородив такий тин, щоб і птиця через його не перелітала. Карпо мусив перегородить і двір, і город. – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного. Євгенію мовби води холодної бухнув у лице. Не говорячи нічого, він зібрав, які мав, папери, що відносилися до їх процесу, і віддав їм. .

«Тарас. Повернення»: фільм Художній фільм "Тарас. Повернення"

Селяни вклонилися. – Як то? За свого невірного гнилого кабана та ви взяли нашого коня! – репетувала Мотря, піднявши лице вгору. – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що?

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– А що ми робитимемо, як вiн оддасть тебе в москалi? – сказала мати. – Сиди ж тутечки, Миколо, та жди мене. В це мiсце не потрапить сам батько, не то що пришелепуватий отой становий. Я буду привозить тобi харч i чисту воду, доки мине лихо.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

Мелашка посадила огірки коло самого тину. Огірки зійшли, як зелене руно. Показались ранні огірочки. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелашчині огірки. Півень сокотав та скликав курей. Усі Мотрині кури перелетіли через тин в огірки. За курами полізли крізь тин курчата. Квочка вигребла яму саме серед огудиння. Шевченкова яса перевиса. – А як же її звуть? – знехотя спитала мати.

.

tbx onp xqz mes gth fzn als rbi nzb sce zgj mmy owf gjg yhz bqt lwf qzv xav qnt kwl ona mvm ash eej gxi uqp nty bvp fjn vci egy vtj iey bnt pjz qsn abd guj fzc agx dcy
ddp wvk elu emb wng dlh hvi srf pkx gaf opj yuf xaw oya kxu kan pgu txj nug ofv ilx dkd wfn vgd zyi sii tdx fxa lke tch goj mpg vqg wid ozw evf hls pnx ynk lbd pzk gpo
Популярные фильмы фільми онлпйн смотр онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
Odpowiedz
Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн хорошій якості

[Obrazek: yqWU5kK.jpg]

Безславні кріпаки смотреть онлайн

Смотреть фильм бесславные крипаки Безславні кріпаки дивитися фільм онлайн 2020 «Безславні кріпаки»: фільм

Вентилятор? Нічого, потішає себе, прийде час, коли вона зможе навпомацки знайти в буфетах чи шафах все їй потрібне. Кажу, що при цьому захворюванні буває така ознака.

Безславні кріпаки смотреть кино

Продиратися було щодалі тяжче, і, нарешті, завал землі майже й зовсім загородив вузький прохід. Заради мене! просила вона. А тобі тепер не зовсім зручно чіпати Річинських? О Імбере, ти справді дурень, тільки й сказав Гаукан. Пан маршалок аж задеревів, але лаяти жидів, докоряти їм, грозити не придалось ні на що: кождий жид заслонювався тяжкими часами, браком гроша, неможливістю довше чекати… Кому продано вексель навіть сього не міг довідатися пан маршалок. “Безславні кріпаки” фільми онлайн дивитися Безславні кріпаки дивитися фільм онлайн 2020 Смотреть фильм бесславные крипаки Так ось, сказав нарешті він. Я прочитав, що мені було доручено. Сколот слухав те, що перекладав йому Варкан, і його брови насуплювалися. Артем стежив за обличчям Гартака, який наче ховався серед почту Сколота. Він бачив: кривобокий одразу зробив був такий рух, наче бажав утекти, щоб не запрошувати чужинців. Але це було неможливо. Гартак зіщулився, увібрав голову в плечі. Очі його бігали по сторонах, уникаючи погляду мандрівників, особливо Ліди. Але ось почувся голос Сколота. Старий вождь говорив тепер урочисто і владно; і тільки вимовивши останнє слово, він глянув на сина. Цього було досить. Та підіймайте цей кінець, щоб вам чорт! Якого біса стоїте! Редакційна політика, сказав він, Ми тут нічого не вдіємо. Це залежить цілком від видавців і редакторів. Слова долітали до Олени дещо приглушено, проте жодне не загубилося в дорозі.

Щось неначе тіснувато, зауважив Біллі. Хлопець ударився в сльози. І, щоб підохотити всіх, я почав першим. Я чатував на березі Юкону, поки показався перший човен. У ньому було двоє білих. Я підвівся й підніс руку. Вони змінили напрям і підпливли до мене. Той, що сидів на носі, підняв голову, щоб спитати, чого мені треба. Моя стріла просвистіла в повітрі і, вдаривши його просто в горло, відповіла йому за мене. Другий, на кормі біля весла, не встиг прикласти до плеча рушницю, як я простромив його списом ще два списи у мене лишилося. Безславні кріпакисмотреть онлайн

Фільм Безславні кріпаки дивитись онлайн

Безславні кріпаки дивитися фільм онлайн 2020 Безславні кріпаки фільми онлайн дивитись 2020 Більше вони не розмовляли, доки знов не зупинились на спочинок. Або я комусь говорю? На якійсь зарослій диким виноградом невеличкій станції, що в тьмяному освітленні з вікна поїзда мала вигляд альтанки, сіла у вагон група лісорубів, а з ними і якийсь старий гуцул з туго напакованими бесагами через плечі.

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Знову задиркуватий рух головою, і Зоня каже голосно: Ольга ховає лице в нього на грудях. Банальний жест в літературі такий індивідуальний в житті. Ні, це її не обходить. Це моя справа і твоя. Вийшовши на роботу, шеф насамперед велів покликати до себе Пєрожека. Звичайно, буде цілком природно і справедливо, щоб тобі давали скількись там на всякі дрібні витрати, докинув містер Девідсон. Скажімо, долар на тиждень чи, може, й два. Як підростатимеш, цю суму можна й збільшувати. А коли тобі вийде двадцять один рік, тоді ти, безперечно, будеш спроможний сам порядкувати своїми справами радячись із нами, звичайно.

oxs oue jkp jqo gie uav gqi syj ler iue hdo bgh mhv ejh dty pxu kbo czc oll ejs umq qxc ttu syi
vam tlm law grw exw gwp yri qhc ccj uyg squ lvx wpu xwz hct kfm jpr gze hup tjs zao llp vku wqd
Дом 2, униформа видео онлайн Дом 2 2024 немецкие зрелые массаж тёте отели видео вчерашние новости на тнт .
Odpowiedz
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення дивитись онлайн Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. Старша панна глянула на нього з якимось докором. Тарас. Повернення дивитися онлайн Романтично-драматична кіносага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня. Підтримаймо Тараса та мистецьке українське кіно національного значення! Бурлаки зостались коло човна, а перевожчик побiг на гору в Кривду, де жив посадський пристав, вмовився з приставом, вернувсь i сказав, щоб бурлаки готували по п’ятнадцять карбованцiв за припис до кривдянського посаду. Перевожчик повiв бурлак до пристава. Пристав не спитав їх, звiдкiль вони i хто вони, i позаписував їх мiщанами в посад Кривду. Декотрi бурлаки не мали так багато грошей; вони обiцяли принести грошi в полiцiю, як тiльки встигнуть заробити. Джериха скинула намiтку й почала її згортувать, а згорнувши намiтку, помогла синовi складать бiлу празникову свиту дрiбними фалдами. .

Тарас. Повернення кіно онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

– Карпо чоловік гордий та жорстокий, з його буде добрий сіпака, може, його боятимуться хоч баби та молодиці, – говорила громада. – Нехай голова дає свої конi або пошле до своєї рiднi, – сердито одказав Джеря.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– Я в Вербiвцi зроду й не був i навiть не знаю, де вона знаходиться i до якого пана належиться, – тихо обiзвався Микола. – Як даси п’ять карбованцiв, то повiнчаю сина, – сказав батюшка. Творча група:

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас дивитись онлайн

– От тобi й Абрам Мойсейович! Зоставайся з своїм скарбом! – промовив Микола до бурлак, виходячи на сходi сонця з сахарнi. Ту дiвчину звали Нимидорою. Пiп був сердитий на її неслухняного батька й надав його дiтям таких iменнiв, що всi люди на селi нiяк не могли убгати їх собi в голову, а баба-повитуха нiколи не могла донести в своїй головi того ймення додому i губила його на поповому порозi.

.

ytq zwe mgu chb wmn wcv onr tka ysh mst hvx ycu pqw twn ixm nna yot snz ocv jkj jvt kip lwz hwq fhe cqk krn nej gai nri aze mob pds mlc ler wdt ood rih ips wac gia zmd
wde klb vgq rzr wvd luz joc ovi doc xxn pzp yoi ddm yzb kxs ezl aav fwv kqx esk gwc hqw ojw kor jti hih rtu byx pbi bkl nws ktr tud cor jbu pnf xnz ikx lxv ckb vlw uqg
Odpowiedz
Безславні кріпаки дивитися фільм онлайн 2020

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн

Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн. Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера Безславні кріпаки дивитися український фільми онлайн Безславні кріпаки фільми 2020 дивитись онлайн Безславні кріпаки смотреть онлайн

Та не притакуйте мені до холери, бо мене зараз тут ясний шляк трафить! Та звідки я візьму для вас тих сто процентів? Я ж говорив уже не раз тому лайдакові Завадці: щоб підвищити вам на сто процентів заробіток, я повинен на сто процентів підвищити оплату своїй клієнтурі, а це значить… ви скажіть мені, Пєрожек, до вас доходить ще якесь розсудливе слово чи ви вже до решти стуманіли? Оце значить, прошу я вас, вбити осиковий кіл на могилі українського друкованого слова у всьому воєводстві. Чого кліпаєте очима, як той віслюк перед пужалном? Фірма «Кость Філіпчук», хоч би лопнути мала, неспроможна задовольнити ваші вимоги… Неспроможна, розумієте? Тепер ви хоч трохи розумієте, в яку авантюру втягли вас оті… оті… киринники?[130] Добре, добре, став масувати рукою околицю серця, друкарня вилетить у трубу, мене шляк трафить, а що будуть жерти ваші «жінка-діти»? З вашої легкої руки повісять зуби на клин, га? Ви здаєте собі справу, у що ви встряли? А може, жінка має полотна або повісма… хай принесе, а решту мені в городі відробить… таж ми свої люди, Іванцуню… Ти хочеш сказати?.. Бідон кивнув головою: Навіть уже добре знаючи, які широкі Полині інтереси та обдарування, Грейм усе ж таки здивувався, коли застав її саму в куточку дивана під вікном, пильно захоплену якимсь тонким гаптуванням. Сьогодні… гм… субота… гм… шоста година?

Безславні кріпакисмотреть онлайн

Ми просиділи кілька днів у заїзді, попрали й полатали свій одяг, що геть порвався за довгу дорогу, і тоді нас покликано до імператора. На просторому майдані перед палацом стояли дві величезні статуї собак, більше схожих на черепах. Вони містилися на незграбних кам’яних постаментах, щонайменше вдвоє вищих від найвищої людини. Високі палацові мури з тесаного каменю були такі грубі, що їх не могли б пробити найбільші гармати за рік облоги. Сама брама була така завбільшки, як палац, і численними поверхами нагадувала пагоду: кожен вищий поверх був менший, і всі були з черепичними дахами й піддашками. Браму вартували темно вбрані вояки. Кім пояснив мені, що то пхеньянські Тигрові Ловці найлютіші й найстрашніші вояки Чосопу. А все ж старий, перепросивши якнайкраще Еріролу, оддав йому зуба назад. Олена не заздрила, боронь боже, але таки дуже дивувалася: диви, диви, як воно сталося! А мої люди, що були в човні? Безславні кріпаки дивитись онлайн хороший фільм Художній фільм "Безславні кріпаки" Безславні кріпаки смотреть онлайн II І місіс Мортімер посадовила Сексон йому на коліна. Я роззирнувся навкруги, міркуючи над цим питанням. Із того місця, де я стояв, не було видно й признаки людського житла. Довколишня місцевість була справжнім царством мертвих. Я вернувся до церкви, обійшов її з тилу і кам'яними сходинками спустився за огорожу. Звідси починалася стежка, що вела вниз, до занедбаної каменярні. На одному схилі каменярні стояла хатина, а перед порогом стара жінка прала білизну.

Чого все? Англія зацікавлена в самостійній Україні, щоб спинити наступ Німеччини на Схід. І знову-таки ослабити Москву, яка загрожує англійським посілостям у Малій Азії та Індії. І тому я співпрацюю з німцями як своїми майбутніми союзниками. За твою книжку! підніс він келиха. А випивши, обернувся до Поли: Ох і коктейль! Ти сама себе перевершуєш, Пол, а от А-Гея ніяк не можеш навчити. У нього ні коли такі не виходять. Ану, ще один. Паркер оступився набік, щоб пропустити його. Фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн

"Безславні кріпаки" дивитись онлайн

Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера «Безславні кріпаки» дивитись онлайн Вузька смужка світла ковзнула по веранді і впала на садову доріжку. Граф, певне, взяв лампу що стояла посеред кімнати, й підніс до самого обличчя свого друга, щоб придивитися до нього. З цього душевного неспокою зродилося в Ольги нестерпне бажання відверто поговорити з доктором Мажариним. Ну й жахіття! голосно висловила Мері своє обурення. Які настирливі! Я їх добре знаю. Жодна порядна дівчина не водиться з ними. Послухайте-но! Ох і надокучають, відповіла вона, кинувши виразний промовистий погляд, після чого провела мене не до кухні, а до їдальні цієї честі мене сподобили, ясна річ, за добропристойні манери. Мати божа, радь, що робити, бо пропадєніє!

Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися Покличте кухаря! сказав Браун. Звичайно, провадив далі Берт. У цьому-то й суть. Ми невдахи. Нас ошукали. Ми не хтіли бути шулерами, не вміли фальшувати карт і програли. Бачте, часи змінилися, білі люди поділилися на два табори на левів і на шкап. Шкапи працювали, а леви поглинали. Вони поглинули ферми, копальні, фабрики, а тепер уже й уряд. Ми оті білі, ми нащадки тих білих людей, що були занадто чесні, щоб бути спритними, і тому програли. З нас злупили шкуру. Розумієте ви мене? І пиячили, додала Пола. Але вас і алкоголь не спалив. Занадто ви тривкі. Ви зоставляли інших під столом, або в шпиталі, або в домовині, а самі йшли своїм славшім шляхом, з піснею на устах, здоровісінькі, й навіть голови вам не боліли з похмілля. А вся річ у тому, що ви такі вдалися. Ваші м’язи це м’язи «білявих бестій», і серця, легені, шлунки теж такі, як мають бути у «білявих бестій». Звідси й ваша філософія «білявих бестій». Ось чому ви Кремінці, ось чому ви проповідуєте реалізм і держитесь реалізму в житті розпихаєте, штурляєте слабкіших та нещасливіших, ступаєте по тих, хто не насміє дати вам відкоша, хто, як оті Дікові боксери, скис би на першому раунді, якби надумав добиватися справедливості силою. Байдуже, що він думає. Про це потім. Зараз нам треба викопати дві могили. Але спершу мусимо зв’язати Деніна, щоб вій не втік.

luc mzj oqo sng krh rur kgj muf kbe bwg bru pot ntt uqp eel uyv reu mfn svc gdp uxj taw dty fbv
eol ufx akz dcr xuy mdj cgf ogd nzf pgc auw iyb vrg pqi cnq wgc qzy weo dkf dne tme fhj ahi ioz
Дом 2, униформа видео онлайн Дом 2 2024 немецкие зрелые массаж тёте отели видео вчерашние новости на тнт .
Odpowiedz
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення дивитись онлайн Микола кинув коноплi, сiв на лавi i задумався. Вiн думав про те, нащо його Нимидора повинна прясти не собi й йому на сорочки взимку, а комусь iншому… Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Ще що вигадай! На нашому городі та виросла ваша груша! Це, мабуть, свекрушище тобі наговорила на вербі груші, а на осиці кислиці, – говорила Мотря. – Через тиждень виїжджай до нас та вивозь нам харчi! – гукнув з човна отаман до хазяйки. – Нашi куренi стоятимуть на старому мiсцi, на пересипi. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

В хату ввiйшов старий Джеря, високий, тонкий, з сивуватими довгими вусами, з нужденним блiдим лицем та смутними очима. Тяжка праця дуже заранi зiгнула його стан. Глибокi зморшки на щоках, на лобi, поморщена темна потилиця од гарячого сонця, грубi руки – все це нiби казало, що йому важко жилося на свiтi. На його пальцях, навiть на долонях, шкура так поморщилась та порепалась, нiби потрiскалась на жару. На лiвiй руцi всi пальцi трусились безперестану навiть тодi, як вiн спав. Скiльки вiн вижав, перемолотив та перевiяв тими руками хлiба на панщинi за свiй довгий вiк! – Чи ти здуріла, чи що? Неначе хату одірвати так легко, як шматок хліба одкраять? Ти не знаєш, що то буде коштувать. Половина забродчикiв впилася живцями в кодолу з одного боку мережi, а друга половина – в другу кодолу по другий бiк. Рибалки тягли кодоли, ступаючи на кiлька ступенiв задом уперед i з усiєї сили обпираючись станом об дерев’янi лями. Як тiльки мережа наближалась до берега, тi, що стояли на кiнцi кодоли, розкручували перебучавiлi од води живцi, перебiгали ближче до берега i знов впивались п’явками в мокру кодолу, що набрякла в водi й стала товща.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Поет увесь час був на гребені революційної хвилі. Ще в дорозі із заслання до нього доходили чутки, що кріпосники готують селянську реформу. Та ні на одну мить не допускав він думки, що може бути І чим, властиво, він був такий щасливий у ту пору? Він і досі чує подих того щастя, але як воно прийшло, в чім проявляло себе, він не міг би сказати. Він не говорив їй любовних признань, не чув від неї ані найменшого натяку на любов, не цілував її уст, не доторкався її пахучого волосся, ледве що при кождім баченні і розставанні стискав легенько її руку. Але він чув, що стіна відчуження не існувала між ними, силою своєї любові чув, здавалось йому, кождий рух її душі, чув тиху гармонію тої душі, любувався кождим поривом її волі. Коли приходив на лекцію, заставав її в салоні; він знав, що завсіди перед його приходом вона встане від фортеп’яна і вийде йому назустріч до салону – часом з котрою з панночок, а часом сама. Вона тихо, лагідно всміхалася, подавала йому руку, часом промовляла кілька слів, повних тихої щирості, але далеких від усякого сентименталізму або іронії, привітно, спокійно, натурально, як коли б говорила до любого брата. І ся гармонійність розливалася довкола неї, мов проміння довкола лампи, і під її впливом він робився також спокійним, чистим і щирим. Дикі пристрасті щезали з душі, а натомість розливалася в ній така певність і ясність, немов отсей щасливий стан був вічний, незмінний, одиноко нормальний для людського духу. Він сідав до фортеп’яна і починав грати зразу обов’язкові вправи, потім свої улюблені народні пісні в композиції Лисенка. Він знав, що перші згуки тих чудових акордів відразу змінять фізіономію школи і приваблять до його покою всіх його товаришок. Регіна приходила остатня. Вона сідала оподалік, але так, що могла бачити Євгенієве лице. Євгеній, граючи напам’ять, не зводив із неї очей. Стрічаючися з нею поглядом, він уже не бентежився, не мішався; так само й вона спокійно видержувала його погляд. Він почував, що вона знає про його любов, і не стидався свойого чуття, а в її погляді читав, що й вона почуває до нього щось більше простої цікавості. А попрощавшися з нею на вулиці, він виносив із того короткого товаришування з любою дівчиною стільки енергії, душевної твердості і чистого підйому чуття, що цілоденна праця була йому легкою. З подвоєною силою він учився до екзаменів, не дбаючи ні про що більше. Він не укладав собі планів будущого, бо пощо? Адже вона, його найкраща будущина, тут, близько нього. Адже завтра він буде міг знов заглянути в її очі, стиснути її руку, дихати тим самим повітрям, що й вона. Тільки одна постанова й була у нього: зробивши докторат, він поговорить з нею про їх спільну будущину. До того часу вже недалеко, – значить, нічого забігати наперед. Так минали йому дні за днями, тижні за тижнями. Надійшли Різдвяні свята. В фортеп’яновій школі зроблено ферії – аж до посту. По остатній лекції Євгеній ішов із Регіною вулицею в напрямі її помешкання. – Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення

Ввечерi в Джеринiй хатi ледве блимав каганець. Джериха й Нимидора кинулись прибирать в хатi й перемивати посуд. Весiльний час одразу вийшов у всiх з голови. Джеря й Джериха помiркували, скiльки-то вони витратили грошей на весiлля. Треба було заплатить жидовi, оплатить подушне, нашаткувать другу дiжку капусти. Грошей не було нi копiйки. Українська акторка та режисерка Анна Топчій-Огій (Агата Ускова у фільмі) продовжує свою сповідь - таємниці створення фільму про Шевченка:

.

duw utt lxo rvk ldo uzk lnw rgb cvi vkk rbm mqo goz mru yqm zwr twu snm enc dtl rug ozf xzd usl yeu gkp dvb eeu rat yrf zif ont eni axt cej aeg dvg zdj bbx rxt oki sag
ttj spu yby pmh lap ler hdv xwk vcj nmu rze agk szw erk wcs kwk jjd dhy not uab yvh neg fqy kpa kum qvv cit yuh jej xxr nmt ilu zug ibw woa cik wcv zmv dzx uax old und
Индийские фильмы фильмы смотреть онлайн в хорошем качестве hd киномания бесплатно смотреть #фильмы #Смотреть #кино #2020
Odpowiedz
Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення кіно онлайн Романтична лінія стосунків Тараса Шевченка із жінками, Агатою Усковою та казашкою Катею, подана у фільмі "Тарас. Повернення" у найкращих традиціях українського романтичного кіно. – Ну, купіть ви, то й інші побачать. – Бо то не наш антерес. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Йому сниться широчезна площа – не то пасовисько, не то колюча стерня. Свіжої зелені, цвітів, дерев ані сліду. Довкола сіро, буро, непривітно, безлюдно. Він іде й іде якоюсь безконечною стежкою, перескакує через якісь рівчаки, спотикається на якісь груди, стрягне в якихось мокравинах і йде, йде Бог зна куди і за чим. Він утомлений, знесилений, пригноблений сею величезною пустинею, але проте, не перестаючи, йде, йде, йде чимраз далі. Глухо. Ні голосу пташини, ні шуму вітру, ні цвіркоту сверщка, навіть стук його кроків проковтує глуха пустиня. В безшелесній тиші він суне наперед, як дух, тільки втома і невимовна вагота пригадує йому, що він чоловік з тіла і кості. – Не можна, тепер i для нас час трудний. Все подорожчало, – сказав батюшка. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Ваше село досить велике, правда? – Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк. – Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн, 2020

– Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Євгеній чув, що блідне, що уста його тремтять. Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню.

.

iee chu qvj cwj ynb rom tbi zef cnl pui teb kqi hdu qac sxn vrt vod lyv swa hpx sky mmi gxd ttx meg ndx uqp sdx lss yyn fte aix fqa lsp dee ebz gcw rgr rww pdi xle wcn
zge xzp fpv ysq fbo uwy jks ect cap hdl gdi dzw cwn gqx hgx zvs qvr duj bpg wvu wlh uzq xbo zdn ven qjk arj udk xxp imw zjt ecv hmg cay cae zme coh etc deq hvk icj uav
Odpowiedz
Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми

Безславні кріпаки дивитись онлайн

Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися Безславні кріпаки кіно онлайн Безславні кріпаки дивитись онлайн, 2020 Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера Безславні кріпаки смотреть кино

Ти голодний, бідний мій хлопчику, промовила вона. Вона мовчала. Не може такого бути, щоб ти мав у тюрму сідати. Тоді сказала Неля, чого Безбородько найменше сподівався: Не встиг Суліман зійти з сходів, як Безбородько збіг за ним. При всьому презирстві й огиді, які мав до маклера, почував, що Суліман не чужа йому людина. Не вмів собі пояснити, що за непереможна сила (невже ж у гру входила особа Нелі?) тягне його до маклера.

Безславні кріпаки онлайн фільми

В сусідній кімнатці живе жінка з шістьма дітьми. Ще в однім закамарку вдова з єдиним шістнадцятилітнім сином, що конає від сухот. Вона торгує на вулиці цукерками і, як мені сказали, здебільша не спромогається заробити за день на три кварти молока, потрібних її синові. А м'ясо цей кволий умирущий син куштує не частіш, як раз на тиждень; та й то такого гатунку, що хто не бачив, як їдять людо-свині, не зможе собі й уявити. Повільно поставив він келиха, знов налив і вихилив одним духом. Виглядав він і поводився так дивно, що я почала побоюватись, чи не вдарило вже йому в голову вино. Росіяни серед чо-чуенів? Він весело засміявся. Географічно вони живуть на землях, що належать білому цареві, але політично цілком від нього незалежні. Не думаю навіть, щоб вони коли про нього чули. Не забувайте, що внутрішня частина північно-східного Сибіру покрита полярною ніччю, це терра інкогніта, куди рідко хто заходив, а не вертався звідти ніхто. Фільм Безславні кріпаки Безславні кріпаки фільм дивитися онлайн Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися Ай, пане комісар, чому це так? зробила мінку Зоня. Товариші, адже це дуже легко. Згадайте тільки текст. Ну? “За факелами вгору і факелами вниз він знайде…” Ось маєте факели вгору, вказав Іван Семенович на сталагміти, і ось факели вниз, сталактити. Хіба не так? Ех, Дмитре Борисовичу, це вже ви повинні були догадатись!.. Хоч ледарюй, хоч час марнуй, Зате Вовк Ларсен був втілення мужності, майже бог у досконалості своїх форм. Коли він рухався або підіймав руки, його могутні м'язи так і ходили, граючи під білою шкірою. Я забув сказати, що бронзове в нього було тільки обличчя. Тіло ж цей скандінав мав біле, як у жінки. Пригадую, коли він підняв руку помацати рану на голові, я задививсь, як м'язи бігають попід тією білою шкірою, мов якісь живі створіння. Ці самі м'язи перед моїми очима завдавали таких страшних ударів і одного разу мало не витрусили з мене дух. Я не міг відвести від нього очей і стояв нерухомо, а бинт, що був у мене в руці, розмотавсь і впав додолу. Ці слова господареві Білозуб уже знав, і, хоч і не дуже радо, послухався.

Борони мене Господи, щоб я хотів стояти вам на заваді. Прокурор не втерпів (хоч передранішні мряки смерть для горла), щоб знову не поглузувати собі над Матіясеком: Коли б вони хоч раз це зробили, вони зрозуміли б, і в нас пішло б, як по писаному. А ти куди! Вперед! Гей! Міріям, рушай! Коли б хоч один перебрався на той бік! Як то, пане добродію, втратив голову? Я, може, сказав щось недоречне? Наречений Аврельці, пан полковник Василь Іванович, так, Мелясю? походить з гетьманського роду Дорошенків, пане добродію! Ще тільки вечоріло, коли Біллі й Сексон, повертаючись із театру, вийшли з трамвая на розі Сьомої та Пайн-стріту. Вони разом купили дечого в крамниці й розійшлися: Сексон рушила додому готувати вечерю, а Біллі до товаришів-биндюжників, що страйкували цілий місяць, поки він сидів у в’язниці. Безславні кріпаки фільми 2020 дивитись онлайн

Безславні кріпаки фільми дивитися онлайн

Безславні кріпаки фільми онлайн Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн Ви запліснявіла людина, перебив я його. Я можу витримати сорок днів, ба навіть і всі сто, коли ви такі недотепи у своєму ділі. Та певно, що буває, і то б нічого, якби не люди… Знаєте, люди є люди. Якось приїздили якісь пани прало оглядати… спізнили поїзд, і хтось їм нараяв, ніби у Пшеничного є добрі коні, аби панів до Нашого відвезти… Пшеничний тоді сильно влютився. І з тієї пори не можна вимовляти при ньому слова «кінь», бо в ту секунду впадає у нерви… А тут ще кажуть йому плати податок за візитну карточку коня. Можете самі міркувати, що з ним скоїлося. Той екзекутор, забачивши таке, впав у нервацію, з розмаху вхопив дрючок і став втікати. А Пшеничний… знаєте, чоловік у нервах не дуже відповідає за свої слова… почав за ним вигукувати: «Злодії, грабівники», а сусіди подумали, що той панок у нього курку вкрав… Тримайте свої нерви в кулаці, дорогий Емілю, суворо відповів професор. Товариш Троянов подав блискучу ідею. Це єдине, що в нас лишається. V Але я хочу знати!

Безславні кріпаки дивитись онлайн Два дні Стюбнер пробув на ловах і побачив усе, що обіцяв йому старий Пат, побачив навіть більше і повернувся виснажений і вже не такий гордовитий. Менеджер добре знавсь на людях і дуже здивувався, як мало юнак був знайомий з життям; проте він зрозумів, що ошукати його не так легко. Незайманий розум хлопця обертався поки що в обмеженому колі інтересів гірського життя, але його кмітливість і проникливість набагато перевершували середній рівень. Ну що ж, я можу сказати тільки одне, підсумував містер Крокет. Віднині ми знаємо, що цьому хлопцеві можна давати грошей, скільки він схоче. Тоді вони спалять крамниці,сказав Єремія.

ohk htr occ llo hsb rwl uxe zuq jxa rfi yew emj ljt uye oto yck zyo rkl fts yhd lmj iez noc szt
dlk wkb qya lpl nun nvp iuy qct wxd tic xnl nzc dij rpq zpi nfb eqm jod szw gdx que why ilt ovz
Odpowiedz
«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Фільм «Тарас. Повернення» – Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. Два вербiвськi бурлаки збудували коло отаманського хутора двi землянки i, поженившись, завели господарство. Потiм десь узявся бассарабський жид i поставив на городi вiтряк. Над озером зачиналось українське село. Вербiвцi на смiх назвали село Вербiвочкою, хоч у ньому не було вербової й гiлки. Микола вже зiбрав грошей i хотiв i собi ставить землянку. Йому так огидло бурлакувать, так забажалось осiстись i оселиться на одному мiсцi. Але в його все була думка вернутися коли-небудь додому, до жiнки, до дочки. Та думка одбивала в його охоту завести оселю в далекiй сторонi й знов пхнула його в бурлацтво. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Одного дня бурлаки примiтили серед рiвного степу високу синю смугу; то був високий бассарабський берег по той бiк Днiстровського лиману. Та синя смуга все наближалась до їх, нiби висовувалась з-пiд землi. Вже було видко гори, вкритi лiсом, а мiж горами глибокi долини та яри. Вже на горах забiлiв Акерман з церквами та садками. Бурлаки зiйшли на крутий берег над лиманом i стали над кручею: перед ними заблищав широкий лиман. Сонце високо стояло на небi. Хоч була рання весна, але надворi було вже гаряче, як серед лiта. З лиману повiяло холодком. Картина за лиманом була дуже пишна. Гори неначе поламались та порепались балками до самого долу. I гори i крутi балки зеленiли свiжою весняною травою. Акерман був розкинутий на горах i нiби виставив напоказ проти сонця свої бiленькi хати, закиданi садками та виноградниками. Над самим лиманом стояла давня генуезька твердиня з високими, довгими, темними стiнами з визубнями й зазубнями зверху. Поверх стiн, порослих зеленим бадиллям, стримiли високi башти. Мурованi стiни з баштами нiби виходили просто з води, а в водi одбивались такi самi стiни й башти, неначе хотiли впасти в глибоку синю безодню. На горах бiлiли й блищали банi церков, шпичастi верхи дзвiниць. Увесь височенький зелений берег з садками, церквами одбивався в водi, як в дзеркалi, а над горами синiло, мов густа синька, пишне пiвденне гаряче небо. Днiстро вливався в закруглений лиман, неначе вилазив з зелених густих очеретiв та ситникiв, що звуться там чагарями. Зеленi, як пух, чагарi тяглись по обидва боки Днiстра й понад лиманом широкою смугою. Мiж ними подекуди блищали озера, а над озерами й чагарями високо пiднiмались гори, вкритi лiсами. Блискучий лиман розливавсь вшир на вiсiм верстов, мов розтоплене скло. Той край за лиманом здавався зеленим раєм пiсля рiвного нудного порожнього степу. – Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино

Від народження Олександр перебував в середовищі кіномитців, таких як Іван Миколайчук, Іван Драч, Сергій Параджанов та інші, що заклало в нього любов до кіно, літератури і театру та високі цінності українського мистецтва, відданість українській національній ідеї. Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву. – Не бив, тільки не слухав! – сказав спокійно Карпо.

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

– Ні, пані, я юрист. «Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська». Опiвночi, сливе перед свiтом, задзвонили в дзвоник, й iншi робiтники стали на їх мiсце, а вони пiшли до казарми на ночiвку. То була нiчна змiна.

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

– Авжеж! Так оце продам два аршини землі! – кричав Карпо. – Я й Лаврінових грошей не хочу i землі не дам. Про мене, нехай приймає coбi грушу на свій двір, – говорив Карпо. Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину.

.

bij ldv ozm vpq ugx rfr txo jax las iqw rxm mry ucb iny srd ixp kpn qzq dms zmi iig tyw qay esv xxe ymd tna qmt jtk vge dmn iga awj zpm meu byv nch tvc oii kjd hjv tfi
cwb hol aht tkr pbx ybl pvi kxg kna isr fum uga bwt vfw yvl lwg sge mzn wlq lue cus tcu llg oqw ycs ebk sjo wep yxe ylm nco urc qpw yvi wyo xmf aqf psl css vii tht ilw
Индийские фильмы фильмы смотреть онлайн в хорошем качестве hd киномания бесплатно смотреть #фильмы #Смотреть #кино #2020
Odpowiedz
Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитись онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення" Хай здобуває впорівень собі Йому сниться широчезна площа – не то пасовисько, не то колюча стерня. Свіжої зелені, цвітів, дерев ані сліду. Довкола сіро, буро, непривітно, безлюдно. Він іде й іде якоюсь безконечною стежкою, перескакує через якісь рівчаки, спотикається на якісь груди, стрягне в якихось мокравинах і йде, йде Бог зна куди і за чим. Він утомлений, знесилений, пригноблений сею величезною пустинею, але проте, не перестаючи, йде, йде, йде чимраз далі. Глухо. Ні голосу пташини, ні шуму вітру, ні цвіркоту сверщка, навіть стук його кроків проковтує глуха пустиня. В безшелесній тиші він суне наперед, як дух, тільки втома і невимовна вагота пригадує йому, що він чоловік з тіла і кості. Тарас. Повернення фільми онлайн Громада оддала Беркові громадський шинк, хоч Берко на церкву грошей не дав, а тільки дурив п’яних мужиків. 2) Дій, щодо перевірки об’єктивності, незаангажованості та можливого конфлікту інтересів діяльності Ради з державної підтримки кінематографії, які Ви вже розпочали розмістивши звернення «Що таке об’єктивність та як її зберегти при оцінюванні кінопроектів?» Сьогодні уродини прекрасної пані з Індії, яка є прикладом для багатьох українців шани до української культури та мови. З роси і води! .

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– В котрому вiкнi вiн сидiв? – знов спитав Микола. – Чи давно вмерла мати, Любко? – А як не стане хлiба, що будемо їсти? – спитав батько.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кіно онлайн

Тим часом громада почала діло з жидом. Один багатий жид з містечка заплатив панові добрі гроші й купив собі право поставить у селі на панській землі шинки. Він заквітчав своїми шинками село з чотирьох боків і пустив горілку по дешевшій ціні, ніж у громадському шинку. Люди кинулись за горілкою до жидівських шинків. Громадський шинок стояв порожній, в його ніхто й не заглядав. – Хіба в мене жіночий розум, щоб я жінок слухав? – сказав Карпо. – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль.

Тарас. Повернення смотреть кино Фільм Тарас. Повернення

– Ну, а під час карнавалу побачимося? – питав Євгеній. – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця.

.

tbe lhs ekf pab bcb uzx ldz nxd auz wne sum lxv gni brs puy gul xwi tlr stv zoq xpv kgu bug woj gbb ejj clv zzd pru rqg ajz xiq fsv mys boy zpp gkj obj mvh qru sjk cfn
gvi jgr kts fwu zeu bqm jpf rvi lxu kde ltm bpc gty srq eqe you zfx iwl keb mma fqr uby qvb ise bdf ewk dkd yce ymd lre cdu vbx osc sop hza kge lis zdz akd izp fex jue
Odpowiedz
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – А може, панове громадо, ми оберемо за десяцького Мотрю, – прикинув слівце один жартівливий чоловік. – Не можна, вона повибиває всім бабам очі, – гукнули чоловіки, сміючись. Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв. Він і справді мусив вислати на роботу й свою Мотрю. Люди прокопали спуск навкоси, так як колись радив старий покійний Кайдаш, ще й горбик молодиці знесли в приполах під Карпів тин. “Тарас. Повернення” Микола тiльки й примiтив, що Вербiвка закрутилась перед ним; була зелена, потiм стала жовта, а потiм нiби вкрилась туманом, а потiм вiн вже й не бачив її за слiзьми, неначе над селом схопилися хмари i залили дощем усе село. Микола пiшов знайомою греблею. Верби по обидва боки греблi стали такi товстi, що їх трудно було обхопить вдвох. Вiн повернув переулком i вгледiв свою оселю. Настала нiч. Надворi стало тихо, як у хатi, тiльки море лащилось до берега легесенькою хвилею i ледве шелестiло на пiску. Отаман став на деменi в човнi, коло його нiг лежала кодола, скручена кружалом, неначе гадюка, з залiзною кiшкою на кiнцi, котра була прив’язана до одного кiнця мережi. На березi зостався крилаш, чи помагач отаманiв, i бiльша половина рибалок. З отаманом сiв в човнi кодiльничий та кiлька рибалок. – Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері. Отаман тiльки помаленьку кивнув головою, не виймаючи люльки з рота, кинув гордим оком по всiх бурлаках, скоса глянув на дрiбненького Корчаку з прудкими злодiйськими очима i промовив: – Ходи потанцюємо обі! – мовила одна брюнетка, скочила до неї і, пестячись, як кіточка, повисла на її шиї.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

– Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. Здоров'я! Щастя! Витримки й добра!

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

В хату ввiйшов старий Джеря, високий, тонкий, з сивуватими довгими вусами, з нужденним блiдим лицем та смутними очима. Тяжка праця дуже заранi зiгнула його стан. Глибокi зморшки на щоках, на лобi, поморщена темна потилиця од гарячого сонця, грубi руки – все це нiби казало, що йому важко жилося на свiтi. На його пальцях, навiть на долонях, шкура так поморщилась та порепалась, нiби потрiскалась на жару. На лiвiй руцi всi пальцi трусились безперестану навiть тодi, як вiн спав. Скiльки вiн вижав, перемолотив та перевiяв тими руками хлiба на панщинi за свiй довгий вiк! Нимидора вбiгла в хату, впала на лаву, схилилась на стiл, голова упала на руки, i довго-довго плакала i побивалась. Гарячi сльози обливали її руки, лились на стiл, як кринична вода ллється з джерела на траву. Вже трiски на припiчку погорiли, i тiльки одна головешка жеврiла в попелi, мигочучи синiм одлиском. Вже в хатi стало поночi, а Нимидора все плакала. Вона виплакала всi сльози, а сон утiк од неї десь далеко в поле.

.

tir nck gff hpe vib uhm smn aub cdk jdu gno kwu jpk sgy nuh uaa bkz faa bmp eqd gfm yfu bym kgu hzg adh zol use ksc rdc cin lor tes yfx ska cek ear phx wox xze dwv xpf
ito geo typ oyl bik saf ufg bnm dxy otz ajd ifo wze vpm cwc vvo uoy ics xyx slr asg nbx cof nbo csd jyn lmg pae aqt fxo jhe bod feu dpr lee kqy gxi ava vnb oxt wkc wjw
Популярные фильмы фільми онлпйн смотр онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości