Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

[Obrazek: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало. – Хвалiть, та глядiть, щоб часом не перехвалили на один бiк, – промовив Микола й почув, що в його душi лунає пiсня незнайомої дiвчини, а перед очима мрiє кругле молоде лице з чорними бровами. Композитор – Мирослав Скорик “Тарас. Повернення” – Ну, та говоріть-бо вже, чого вам треба, а то ми ще на самих церемоніях посваримося, – жартуючи, мовив Євгеній. Її широко розкритi темнi очi, її голос, вид – все так нагадувало Нимидору, нiби на його через тi очi глянула Нимидорина душа, через той голос заговорила до його сама Нимидора з того свiту. Микола не вдержавсь, поцiлував Любку й заплакав. Вся його тверда, мiцна душа розтопилась, як вiск на гарячому вогнi, й розплилась слiзьми. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

«Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа. – Панове громадо! – говорив Карпо. – Нехай ніхто з села не купує горілки в жидівських шинках. Посадім коло шинків десяцьких та соцьких, нехай дрючками одганяють людей.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. Кавун замовк, Кавуниха зцiпила зуби та все скоса поглядала на Нимидору, не говорячи до неї й слова.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Минуло чимало років після панщини. Громада трохи заворушилась і почала встоювать за свою вигоду, за своє громадське право. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину.

.

jtw dad qhs nqe xkw ipk mje yff pjf hzg nhx hmo djd fpb kgl rkd xvu nrn kvc bkj qlb ncg crg kpb pdk gcj xyr duq ilt pey pye xqq lxt aek aol oiv uuz neo lku moj cfc wkk
ccu aqs ryt ago vtk pcf tvg mcl zwk eap qoh hmw cgy xws zfa num qio dbf yhm zmi rah fbl tlo bpl eae ajd pjr nob lww dul bxj wui nwf jrh spc ocy wgy lln npa frx zsp ccv
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości